JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Vedení účetnictví na zakázku


hot-line 777 161716


Přehled služeb
Vedení účetnictví
ŠkoleníServisPočítačeTypografické studio


Jsme firma, která vytváří a dodává účetní, mzdový a skladový software. Už z povahy naší činnosti vyplývá, že musíme podrobně sledovat všechny změny v legislativě a účastnit se pravidelných školení. Programování je činnost, při které musíte předem znát všechny detaily a možnosti i té nejbanálnější operace, i toho nejobyčejnějšího výpočtu. Program nesmí být v žádné situaci zaskočen, musí počítat se všemi možnými alternativami. Kdo se jen trochu orientuje v oblasti účetnictví a mezd tak ví, že naše legislativa je velmi složitá, v řadě případů nedomyšlená a nechává mnoho "děr", které je pak možné využít jak k daňovým únikům, tak i k buzerování podnikatelů ze strany úřadů.

Všechny tyto kličky a háčky musíme znát. Máme také velmi cennou zpětnou vazbu od uživatelů našich programů, kteří se na nás obracejí s řešením komplikovaných účetních případů. Proto jsme rozšířili naše podnikání i o vedení účetnictví a mezd na zakázku. Můžeme Vám proto nabídnout:
 • komplexní celoroční vedení vaší účetní nebo mzdové agendy
 • "nárazové" zpracování účetní nebo mzdové agendy např. při "výpadku" vaší účetní (mateřská dovolená, nemoc, ...)
 • zpracování výkazů a daňových přiznání (DPH, daň z příjmu apod.)
 • konzultace v oblasti účetní a mzdové agendy
Naším cílem i v této oblasti je především maximální spokojenost zákazníka. Proto se snažíme přizpůsobit i individuálním požadavkům klienta.


Protože jsme především firma, která vytváří a dodává účetní a mzdový software, je samozřejmé, že vám kromě šanonů se zpracovaným účetnictvím a vytištěných daňových přiznání poskytneme vaše účetnictví i v elektronické formě. Dostanete tedy jak účetní nebo mzdový program, tak i  hotová data, se kterými budete moci sami libovolně dále pracovat. Toto je nabídka, kterou vám žádná konkurenční firma nedá ...Stanovení ceny

Stanovení ceny je při vedení účetní a mzdové agendy velmi složité. Vše je nutné posoudit individuálně a na základě dohody se zákazníkem. Cenu ovlivňuje jak množství dokladů a pravidelnost jejich předávání, tak i složitost vedené agendy a rozsah požadovaných výstupů (tiskové sestavy, daňová přiznání, výkazy, hlášení apod.). Záleží jen na klientovi, o jak velkou komplexnost zpracování bude mít zájem.

Existuje množství variant spolupráce, zde uvádíme jen ty nejtypičtější příklady:
 • zákazník předá na konci roku "krabici plnou dokladů" a od nás dostane šanony se zpracovaným účetnictvím a přiznáním
 • zákazník předává průběžně některé doklady "v krabici" jiné v elektronické formě. Například sklady a fakturaci vede v našich programech, my se pak staráme o zpracování kompletního účetnictví na základě předaných originálů dokladů a dat z programů
 • zákazník si zpracovává účetnictví v našich programech, na konci období nám předá data a originály dokladů, my provedeme kontrolu a zpracujeme výkazy a daňová přiznání (u zpracování přiznání k DPH měsíčně nebo čtvrtletně, u přiznání k dani z příjmu ročně)

Zpracujeme Vám nabídku

Máte-li zájem o zpracování cenové nabídky, kontaktujte nás na telefonech 777 161716 nebo 777 187536.

Nezapomeňte, že:
 • máme dlouholetou zkušenost v oblasti účetnictví a daní
 • nebudete muset ztrácet čas sledováním změn v oblasti účetnictví
 • můžete se věnovat pouze rozvoji vlastní firmy a volný čas věnovat rodině
 • nemusíte zaměstnávat účetní a tím navyšovat vlastní náklady
 • ušetříte za účetní software, který je nutné pravidelně aktualizovat
 • zaplatíte pouze za skutečně vykonanou práci
 • usnadníme Vám komunikaci s úřady

Nabízíme kvalitní účetní služby za přijatelnou cenu. Zbavíte se starostí a budete mít více času na rozvoj svého podnikání.
S námi neriskujete


První účetní program jsme uvedli na trh v roce 1993. Máme velké zkušenosti v oblasti zpracování účetní a mzdové agendy a mnoho spokojených uživatelů po celém území ČR.

Toto vše jsou důkazy, že svému oboru opravdu rozumíme. Nemusíte se bát, že své účetnictví nebo mzdy svěříte do rukou začátečníků nebo amatérů.Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716