JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Mzdy a personalistika pro náročné


hot-line 777 161716


Průvodce výběrem
Daňová evidence
Mzdy
Podrobnosti k
        programu
Sklad a počítačová
        pokladna
Komunikátor


Stáhnout demoManuálProspekt

Každý, kdo se někdy zajímal o problematiku zpracování mezd ví, že se jedná o velmi složitý propletenec často se měnících předpisů a nařízení, doplněný celou řadou výstupů, které je třeba pravidelně poskytovat pracovníkům a institucím. Je to tak složitá agenda, že je nejlepší ji přenechat počítači.

Mzdy Profi

Do roku 2008 zákon rozlišoval mzdy organizace do a nad 25 zaměstnanců. Od roku 2009 jsou práva a povinnosti všech zaměstnavatelů stejné. Program Mzdy Profi je vhodný pro firmy bez ohledu na počet zaměstnanců. Zpracování mezd je tak jednoduché, že ho zvládne i naprostý začátečník. Poskytované funkce a tiskové výstupy jsou přitom na profesionální úrovni, kterou ocení i velké firmy.

Všechny parametry, které ovlivňují výpočet mezd, jsou uživateli přístupné a nastavitelné. Mzdové klíče, způsob výpočtu průměrů a denního vyměřovacího základu, daňové tabulky, procenta nemocenského a sociálního pojištění, zaokrouhlování, dny výplaty a záloh - vše je možné měnit. Velkou předností je úspora práce - vytváření vzorů a jejich kopírování. Nejvíce času se ušetří předdefinováním často se opakujících položek na mzdovém listu. K výpočtu mzdy libovolného měsíce pak stačí načíst předpis (stiskem jedné klávesy) a opravit, případně doplnit nové položky. V kartě pracovníka je možné předvolit pravidelně prováděné platby a jejich formu, program sám pak vystaví hromadné příkazy k úhradě, zaúčtuje mzdové platby, ...

Mzdy Profi provádí automatický výpočet náhrad mzdy za dobu pracovní neschopnosti zaměstnanců. Vy jen zapíšete informace o PN do nové Evidence pracovních neschopností, vyplníte kalendář plánovaných směn v době prvních 14 nebo 21 dnů PN (dle platné legislativy) a o víc se nemusíte starat. Vlastní výpočet náhrad mzdy provede program automaticky po stisku jedné klávesy. Samozřejmostí je tisk nových sestav a výkazů, platných od začátku tohoto roku.

I demo verze vám dokáže, že množství dostupných informací je obrovské. Kdykoliv je možné získat řadu přehledů o platbách pracovníkům a institucím - a to dle libovolně nastavitelných podmínek. Všechny sestavy jsou ve tvaru, který stačí potvrdit a předat ...Volbou Mezd získáte výkonného pomocníka, který Vám ušetří nejen práci a starosti, ale i peníze.Mzdy Profi bez evidence pracovních neschopností (PN)

V reakci na probíhající hospodářskou recesi a problémy, do nichž se většina podnikatelských subjektů dostala, jsme se rozhodli opět zařadit do našeho sortimentu levnější variantu programu (Mzdy Profi A).

Tato nabízí všechny funkce a výpočty jako dražší verze, s vyjímkou evidence pracovních neschopností. Výpočet náhrad za dobu pracovní neschopnosti ale v programu zůstal zachován, pouze uživatel musí evidovat a určit počet proplácených dní ručně.


Aktuální ceny programu můžete najít v ceníku, který si stáhnete z tohoto odkazu.

Těsná spolupráce


Program Mzdy je nenáročný - stačí mu počítač s procesorem 486, 10 MB na pevném disku a 8 MB RAM. Diakritika na displej a klávesnici je součástí dodávky. Pro moderní typy tiskáren jsou k dispozici drivery, které dokáží využít zabudované fonty tiskárny.

Pokud je k počítači připojena tiskárna, která nepodporuje DOS, nebo je použito bezdrátové či USB rozhraní, je možný bezproblémový tisk prostřednictvím programu Komunikátor.


Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716