JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


S našimi programy neriskujete


hot-line 777 161716


Průvodce výběrem
Fyzické osoby
Daňová evidence
MzdySklad a počítačová
        pokladna
Komunikátor


Vývojem a prodejem účetních programů jsme se začali zabývat začátkem 90 let. Využili jsme bohaté zkušenosti, získané studiem Baťova systém řízení a samozřejmě také rodící se nové daňové a účetní legislativy. Za léta působení na trhu účetních a mzdových programů jsme získali velkou rodinu spokojených a věrných uživatelů, kteří oceňují jednoduchost ovládání našich programů, pravidelné aktualizace, kvalitní telefonickou podporu a rychlé reakce na jejich požadavky a přání.

Naším cílem není prodávat programy jako "housky na krámě". Chceme s uživatelem vybudovat vzájemně výhodný individuální vztah. Jsme malá rodinná firma a na každém uživateli nám záleží. Jestli sháníte program, který Vám výrobce nebude ochoten na přání upravit nebo kde na Vás budou při řešení účetních problémů arogantní a odkáží Vás jinam, tak se na nás neobracejte. Takovéto služby my neposkytujeme.


V současné době nabízíme pouze programy pro fyzické osoby

Fyzické
            osoby


Pár slov o našich zásadách
 • Řídíme se heslem, “nejlepší reklamou je spokojený zákazník”. Proto neinvestujeme do inzerátů, ale do individuálního vztahu k uživatelům a kvality programů a služeb. Velká většina uživatelů je věrná našim programům více než 10 let, řada z nich s námi spolupracuje už od 90. let.
 • Naší strategií je poskytovat zákazníkům kvalitní software a trvalý vzájemně výhodný vztah. Proto nabízíme první aktualizaci do tří měsíců od nákupu plné verze programu zdarma, další pak čtvrtletně za velmi nízké ceny. Velmi rychle také reagujeme na změny v legislativě.
 • Rádi se chlubíme, že prodejem naše služby nekončí - o naše zákazníky se staráme, k dispozici mají "horkou linku", na kterou se mohou obracet se svými dotazy, jsme schopni poradit i při výběru nového hardware nebo pomoci, když ten stávající zlobí. Pomáháme i s dotazy, u kterých řada konkurentů odkazuje na účetní a daňové poradce.
 • Doporučujeme a cenově zvýhodňujeme celoroční předplacenou aktualizaci našich programů. Většina uživatelů využívá možnost stahovat si nové verze z našich internetových stránek.

Když se rozhodnete pro naše programy, můžete si být jisti, že

 • Na vývoji našich programů spolupracuje řada daňových poradců ze všech částí republiky a mnoho uživatelů z různých oblastí podnikání. Všichni tito lidé jsou zárukou, že dostanete do ruky program, který kromě toho, že plně vyhovuje platné legislativě, Vám poskytne podrobné informace, nutné pro správné řízení firmy. Ve velké míře pracuje za Vás, vyplňuje a tiskne daňová přiznání a všechny možné výkazy přímo v odevzdatelné” formě.
 • Instalace našich programů je velmi jednoduchá. Je řešena tak, aby automaticky přizpůsobila např. účetní program použitému operačnímu systému. Není tedy rozhodující, zda budete program spouštět v DOSu, Windows 98, nebo v nejnovějších Windows7.
 • Většina našich programů je členěna do několika variant, které se liší počtem obsažených evidencí a cenou. Můžete tak začít s nejjednodušší verzí a postupně si program rozšiřovat o další moduly. Zaplatíte pak pouze rozdíl v cenách jednotlivých variant programu.
 • Když bude Vaše firma prosperovat a z malého podnikatele - fyzické osoby, se stane právnická osoba, nabídneme Vám možnost přejít za výhodných podmínek z daňové evidence na účetnictví. S přechodem z fyzické na právnickou osobu Vám samozřejmě pomůžeme, provedeme i potřebné zaškolení Vaší účetní a zkušební provoz v novém programu tak, aby přechod proběhl bez problémů a naprosto hladce.
 • Součástí dodávky programů je kvalitní a podrobná dokumentace. V době, kdy většina konkurentů dodává dokumentaci pouze na CD, dostanete od nás tištěnou příručku, která je pro seznámení s programem mnohem praktičtější. Dokumentaci pravidelně aktualizujeme, tak jak se vyvíjí naše programy. Nové verze příruček si můžete kdykoliv objednat v tištěné formě, nebo si je zdarma stáhnout z našich stránek ve formátu PDF.
 • Na naší telefonní linku hot-line se můžete zdarma obracet nejen s dotazy týkajícími se práce s programem, ale i s daňovou a mzdovou problematikou. Často pomáháme i v oblastech, které se nás přímo netýkají - např. s ovládánim Windows, instalací nebo nastavením jiného programu, internetu nebo třeba odvirováním PC. Po předchozí domluvě je možné provádět konzultace i mimo pracovní dobu (např. večer nebo o víkendech).
 • Obrátit se na nás můžete i v dalších oblastech - pomůžeme Vám při výběru nového počítače nebo tiskárny, zabezpečíme asistenci při rozběhu zpracování dat v našich programech nebo při výpadku způsobeném například onemocněním účetní, provádíme kontroly pořízených dat, doplnění firemního loga do tiskových sestav nebo třeba návrh firemních log, internetových prezentací, tiskovin atd. Máme zájem na oboustranně výhodné a trvalé spolupráci.Úpravy programů


Jako jedna z mála firem, zabývajících se tvorbou účetního, mzdového a skladového software nabízíme našim uživatelům možnost upravit standardní program podle jejich individuálních požadavků.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete speciální tiskovou sestavu nebo zcela novou evidenci či celý program. Vždy jsme ochotni se Vašimi náměty a požadavky zabývat. Pokud se jedná o funkci, kterou mohou využít i jiní uživatelé, doplníme ji do programu zdarma. Pokud se jedná o speciální požadavek "šitý na míru" právě Vám, připravíme Vám cenovou kalkulaci a v případě zájmu pak Váš požadavek realizujeme na zakázku.


Potřebujete i PC?


Pokud začínáte a spolu s programem budete pořizovat i počítač, obraťte se s důvěrou na naše pracovníky. Máme bohaté zkušenosti se zpětnou vazbou od našich uživatelů. Takže dobře víme, které počítače a tiskárny jsou spolehlivé a kterým se raději přes cenovou výhodnost vyhnout. Nejsme zainteresováni na prodeji PC a periferií, proto nebudeme nabízet značky, ze kterých je největší zisk.

Samozřejmě jsme ale schopni připravit i řešení na klíč - tedy programy včetně hardware. Připravíme Vám cenovou nabídku různých kategorií počítačů a je jen na Vás, jestli využijete možnost dostat vše najednou včetně instalace. Spolupracujeme s největšími distributory výpočetní techniky v ČR, takže jsme schopni nabídnout zajímavé ceny.


Instalace, zaškolení


Naše programy jsou na obsluhu velmi jednoduché, snadná je i instalace, která je navíc podrobně popsána v dokumentaci. Přesto, pokud si to budete přát,  jsme připraveni provést instalaci a zaškolení přímo u Vás. Nabízíme také podrobnější školení k jednotlivým kategoriím programů, asistenci s rozběhem zpracování účetnictví na našich programech nebo výpomoc v případě výpadku Vaší účetní. Podrobnější informace najdete v sekci služeb.

Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716