JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Daňová evidence jednoduše a bez starostí


hot-line 777 161716


Průvodce výběrem
Daňová evidence
Deník LightDeník Profi A
Deník Profi B
Deník Profi C
Deník Profi D
MzdySklad a počítačová
        pokladna
Komunikátor


Stáhnout demoManuálProspekt

Deník Profi

První verze programu pro vedení jednoduchého účetnictví s názvem Deník byla připravena speciálně pro podmínky nové daňové soustavy a uvedena na trh v roce 1993. V roce 1997 byl zahájen prodej zcela nového Deníku Profi, který je schopen samostatně řešit i nejsložitější účetní případy a řadí se tak mezi špičkové účetní programy. Mezi vlastnosti, které získávají Deníku uživatele, patří revolučně jednoduché ovládání a detailní propracování problematiky jednoduchého účetnictví.

Program je určen pro uživatele, který po své vyčerpávající práci nemá čas vysedávat hodiny nad účetnictvím a vyplňovat řady výkazů. Chce se věnovat rodině, koníčkům apod.

Rozlišení nákladů a výnosů prostřednictvím účetních klíčů je natolik přesné, že dává podnikateli maximální přehled, potřebný pro úspěšné řízení firmy (např. díky včasným informacím o výši daní je možnost ovlivnit jejich skutečnou výši.

Protože požadavky uživatelů i míra zpracovávání účetnictví jsou různé, byl zvolen modulový stavebnicový systém. Deník je dodáván v několika variantách (A-D), lišících se rozsahem zpracování účetních dokladů. Každý podnikatel si tak může vybrat optimální skladbu účetních knih a evidencí a řešit tak počítačové zpracování dat na požadované úrovni. Kdykoliv je možné přikoupit další modul a reagovat tak na rostoucí potřeby vyplývající z rozvoje firmy.

V jednom programu můžete vést nezávisle účetnictví více účetních let a to od roku 1993 dále. Přechod mezi účetním obdobím je automaticky změnou účetního data. Program umožňuje i současnou práci ve více účetních obdobích jedné firmy (např. vést současný rok a zároveň dopisovat účetnictví některých předchozích let).
Pro každou firmu a pro každý účetní rok jsou evidovány tehdy platné parametry účtování (plátcovství DPH, členění na střediska, více pokladen a účtů) i tehdy platné účetní předpisy (sazby DPH a daně z příjmu, odčitatelné položky, ...).


Podrobný popis jednotlivých variant Deníku Profi si můžete přečíst klepnutím na příslušný název programu v levém sloupci.Deník Light

Protože množství povinností, kterými zákonodárci zatěžují plátce a neplátce DPH je rozdílné, připravili jsme pro neplátce DPH zvláštní "odlehčenou" a cenově zvýhodněnou verzi programu, kterou dodáváme pod názvem Deník Light. Pokud se uživatel časem stane plátcem DPH, nebo bude chtít ve svém programu vést i účetnictví další firmy, která je plátcem DPH, může kdykoliv přejít na kteroukoliv variantu Deníku Profi. Cenově je přechod rovněž zvýhodněn, stačí doplatit pouze rozdíl v cenách obou programů.


Kvalitní program, podrobná dokumentace, podpora ze strany výrobce, pravidelní aktualizace, široká škála doplňkových služeb - to jsou argumenty, kterými Vás chceme přesvědčit.


Aktuální ceny programu můžete najít v ceníku, který si stáhnete z tohoto odkazu.
Jaké potřebujete PC?


Program Deník Profi je nenáročný - stačí mu počítač s procesorem 486, 10 MB na pevném disku a 8 MB RAM. Diakritika na displej a klávesnici je součástí dodávky, kromě toho program umí naučit česky i starší tiskárny. Pro moderní typy jsou k dispozici drivery, které dokáží využít zabudované fonty tiskárny.
Pokud je k počítači připojena tiskárna, která nepodporuje DOS, nebo je použito bezdrátové či USB rozhraní, je možný bezproblémový tisk prostřednictvím programu Komunikátor.
Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716