JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
                dat Služby
Adresy


Jste u nás poprvé? Firma JAPO se představuje ...


hot-line 777 161716


Noví zájemci
Uživatelé programůDobrý den, vítám Vás na našich internetových stránkách. Dovolte, abych Vám představil naši firmu a činnosti, kterými se zabývá.

Podnikat jsme začali v roce 1991, jako typografické studio. Věnovali jsme se reklamě a DTP, přípravě propagačních materiálů, letáků a všeho co s touto oblastí souvisí. V roce 1993 jsme rozšířili naše podnikání o divizi software, která se začala zabývat vývojem a prodejem účetních programů. V roce 1993 to byl nejprve Deník (jednoduché účetnictví), následovaly Mzdy a řada specializovaných programů (některé z nich byly vytvořeny na zakázku pro konkrétní zákazníky).

Naše reklamní dívíze

pro Vás může zpracovat propagační materiály (letáky, prospekty, ceníky), připravit internetové stránky, navrhnout firemní logo. O tom, co umíme a v jaké kvalitě, se můžete přesvědčit i na těchto internetových stránkách a propagačních materiálech a manuálech k našim účetním programům. Vše jsme si zpracovávali vlastními silami. Další podrobnosti a vzorky našich prací si můžete prohlédnout na specializované stránce.
Podrobný popis

V oblasti účetního a mzdového software

nabízíme oblíbené programy pro daňovou evidenci (Deník Profi), mzdy a personalistiku (Mzdy Profi) a řadu specializovaných programů (samostatné sklady, počítačovou pokladnu, ...). Problematice účetního a mzdového software je věnovaná většina této internetové prezentace. Úvodní nformace o našich programech a průvodce jejich výběrem najdete na této stránce.
Podrobný popis

Třetím oborem naší činnosti je vedení účetnictví na zakázku

Dvacet let vývoje účetních a mzdových programů nás vybavilo dostatkem zkušeností, které jsme schopni nabídnout podnikatelům, kteří si z jakýchkoliv důvodů nechtějí nebo nemohou vést účetní nebo mzdovou agendu sami. Kdo se jen trochu orientuje v oblasti účetnictví a mezd tak ví, že naše legislativa je velmi složitá, v řadě případů nedomyšlená a nechává mnoho "děr". Všechny tyto kličky a háčky musíme znát. Máme také velmi cennou zpětnou vazbu od uživatelů našich programů. Podrobné informace o naší nabídce najdete na specializované stránce.
Podrobný popis


Věřím, že Vás naše nabídka zaujme. Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte a napište mi na mail pochyly@japo.cz nebo zavolejte na číslo 777 161716.

Ing. Jaroslav PochylýVýhodné ceny


Vážíme si našich stálých a dlouholetých zákazníků. Proto nabízíme individuální ceny a zajímavé slevy.
Jste-li například uživatelem našich účetních programů, rozhodně se Vám vyplatí domluvit se s námi na vedení účetnictví na zakázku nebo např. na zpracování internetové prezentace. Čím víc využíváte naše služby, tím lepší cenu dostanete.Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716