JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Aktualizace k programům JAPO

hot-line 777 161716


Zkušební verze
Plné verze
Upgrade
Předplacené upgrady
Tiskoviny


Pokud používáte některý z programů JAPO, můžete si z této stránky stáhnout a nainstalovat jeho nejnovější verzi. Pokud nemáte předplacené stahování změn z internetu, podívejte se ve svém programu do Hlavního menu na položku Informace o programu:

 • Pokud se dozvíte, že používáte aktuální verzi, můžete si zdarma stáhnout nejnovější aktualizaci.
 • Pokud se dozvíte, že je k dispozici nová čtvrtletní (placená) verze, budete pro povolení její instalace potřebovat konfigurační heslo. Stačí zavolat na některé z našich telefonních čísel a objednat si aktualizaci.
Instalátor upgrade neprovádí kontrolu, jestli máte placenou aktualizaci povolenou konfiguračním heslem. Necháte-li aktualizovat program, jehož upgrade jste si nekoupili (povolovací konfigurační heslo nebylo zapsáno do Asistenta), změní se po spuštění na demo verzi. Původní plná verze se z něj stane až po zakoupení upgrade a zapsání konfiguračního hesla do Asistenta nebo po downgrade (instalaci starší - poslední zakoupené verze).


Aktuální Nejnovější kombinovaný upgrade
Stáhnout


Po klepnutí na talčítko Stáhnout vás může operační systém Windows strašit různými hlášeními a přemlouvat, abyste program nespouštěli. Nenechte se zastrašit:

 • Windows se zeptá: Soubor se běžně nestahuje a mohl by vám poškodit počítač. Klepněte na tlačítko Spustit.
 • Zobrazí se další varování - Systém Windows ochránil váš počítač. Pod drobným textem klepněte na Další informace a následně na Přesto spustit.
Pak už jen odpovídejte na několik dotazů instalačního programu
 • Občas se stane, že antivirový program označí instalátor za možnou hrozbu pro PC a odmítne jej spustit. V tomto případě doporučujeme antivirový program na dobu instalace vypnout.

Popis změn v programech:

Všechny programy JAPO pravidelně aktualizujeme. Podrobný popis změn najdete v každém z programů v Hlavním menu pod položkou Informace o programu. Dlůežité změny jsou také doprovázeny ilustrovanými návody, které si můžete stáhnout z této stránky. V následující tabulce najdete stručný přehled změn v nejdůležitějších programech JAPO:

Aktuální Deník Profi Popis změn
Aktuální Mzdy Profi
Popis změn
Aktuální Sklad Profi
Popis změn


Průvodce instalací:


Podrobný popis instalace aktualizací programů JAPO najdete v příručce Začínáme, kterou si můžete zobrazit po kliknutí na odkaz.

Aktuální Průvodce instalací upgrade
Přečíst


Obnova zástupců (ikon) na ploše Windows

Pokud si omylem smažete zástupce (ikony) pro spouštění programů JAPO, můžete je pomocí následujícího instalátoru doplnit. Instalátor je společný pro 32 i 64 bitové Windows.

Aktuální Obnova zástupců na ploše Windows
Stáhnout

Po klepnutí na tlačítko Stáhnout vás může Windows strašit různými hlášeními a přemlouvat, abyste program nespouštěli. Nenechte se zastrašit:

 • Windows se zeptá: Soubor se běžně nestahuje a mohl by vám poškodit počítač. Klepněte na tlačítko Spustit.
 • Zobrazí se další varování - Systém Windows ochránil váš počítač. Pod drobným textem klepněte na Další informace a následně na Přesto spustit.
Pak už jen odpovídejte na několi dotazů instalačního programu. Důležité je uvést správně instalační složku, ve které máte umístěny programy JAPO. Předvolena je standardní c:\JAPO.Nevíte si rady?


Po určitou dobu ponecháme na našich stránkách přístupné i původní instalátor pro 32 bitové Windows.  Někteří uživatelé jsou konzervativní a přechod na nový způsob instalace jim může činit obtíže. Původní stránka s aktualizacemi je k dispozici zde.


Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716