JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
                dat Služby
Adresy


Plné verze nejdůležitějších programů JAPO


hot-line 777 161716


Zkušební verze
Plné verze
Přenos na nové PC
Komunikátor
Modul pro EET
UpgradeTiskoviny

Z této stránky si můžete stáhnout instalátor plných verzí nejdůležitějších programů JAPO. Instalace probíhá automaticky a v jednom kroku instaluje vše, co programy JAPO ke svému běhu potřebují.

Nezáleží na tom, jestli je budete používat ve 32 bitových nebo 64 bitových Windows. Podle použité verze operačního systému se instalují jak programy JAPO, tak i Komunikátor a DosBox (pouze 64 bitové Windows). na ploše Windows se také automaticky vytvoří zástupci pro spouštění programů JAPO. Podrobný postup instalace, jakož i vlastní instalační program, si můžete stáhnout z tabulky pod tímto textem.

Plné verze programů JAPO se instalují automaticky do složky C:\JAPO. Pokud již programy JAPO používáte a máte je nainstalovány v této složce, v žádném případě tuto instalaci neprovádějte.

V instalačním programu, v okně, ve kterém se zadává cílový adresář instalace, je k dispozici volba "Instalovat zkušební data demo verze". U plné verze samozřejmě nemá smysl, proto ji nechte tak jak je (nezaškrtnutá).


Instalační balíček plných verzí

Aktuální Instalační balíček Stáhnout

Po klepnutí na tlačítko Stáhnout vás bude Windows strašit různými hlášeními a přemlouvat, abyste program nespouštěli. Nenechte se zastrašit:
  • Windows se zeptá: Soubor se běžně nestahuje a mohl by vám poškodit počítač. Klepněte na tlačítko Spustit.
  • Zobrazí se další varování - Systém Windows ochránil váš počítač. Pod drobným textem klepněte na Další informace a následně na Přesto spustit.
Pak už jen odpovídejte na několi dotazů instalačního programu. Po dokončení instalace můžete programy JAPO rovnou spustit a začít s nimi pracovat.


Podrobný popis instalace

Protože se instalace v různých verzích Windows nepatrně liší (týká se to pouze "strašících hlášení" operačního systému, při spuštění instalačního programu z internetu), připravili jsme samostatné návody pro nejpoužívanější verze: 

Aktuální Popis instalace ve Windows 7 Přečíst
Aktuální Popis instalace ve Windows 8
Přečíst
Aktuální Popis instalace ve Windows 10
Přečíst

Podrobné manuály k programům JAPO:

Aby se Vám s programy dobře pracovalo, doporučujeme Vaší pozornosti podrobné manuály ve formátu PDF. Příručka Začínáme pojednává obecně o instalaci a používání všech programů JAPO, ostatní manuály podávají podrobný popis jednotlivých účetních knih a evidencí v příslušných programech.

Aktuální Příručka Začínáme Přečíst
Aktuální Příručka Deník, Sklad a Pokladna Přečíst
Aktuální Příručka Mzdy PřečístCo se nainstaluje?


Všechny programy se nainstalují jako demo verze. Po instalaci musíte spustit program Asistent a provést aktivaci. Zavoláte na naši hot-line a pracovník Vám sdělí kód, s jehož pomocí změníte demo verzi na verzi, kterou jste si objednali. Současně se provede i registrace zakoupeného programu


Nevíte si rady?


Pokud se při instalaci vyskytnou jakékoliv problémy, neváhejte a kontaktujte naši horkou linku na čísle 777 161716. Můžete také využít elektronické pošty a napsat nám dotaz na adresu info@japo.cz.

Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716