JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
                dat Služby
Adresy


Zkušební verze programů JAPO

hot-line 777 161716


Zkušební verze
Plné verze
UpgradeTiskoviny


Z této stránky si můžete stáhnout instalátor zkušebních verzí nejdůležitějších programů JAPO. Instalace probíhá automaticky a v jednom kroku instaluje vše, co programy JAPO ke svému běhu potřebují.

Nezáleží na tom, jestli je budete používat ve 32 bitových nebo 64 bitových Windows. Podle použité verze operačního systému se instalují jak programy JAPO, tak i Komunikátor a DosBox (pouze 64 bitové Windows). na ploše Windows se také automaticky vytvoří zástupci pro spouštění programů JAPO. Podrobný postup instalace, jakož i vlastní instalační program, si můžete stáhnout z tabulky pod tímto textem.

Zkušební verze programů JAPO se instalují automaticky do složky C:\JAPO. Pokud již programy JAPO používáte a máte je nainstalovány v této složce, v žádném případě zkušební verze neinstalujte.

V instalačním programu, v okně, ve kterém se zadává cílová adresář instalace, můžete zaškrtnout volbu "Instalovat zkušební data demo verze". Když to uděláte, v každé účetní knize a evidenci libovolného programu JAPO najdete několik vzorových zápisů. Budete tak moci ihned vyzkoušet tisk sestav a vytváření daňových přiznání a elektronických podání.


Instalační balíček zkušebních verzí

Aktuální Instalační balíček
Stáhnout

Po klepnutí na tlačítko Stáhnout vás bude Windows strašit různými hlášeními a přemlouvat, abyste program nespouštěli. Nenechte se zastrašit:
  • Windows se zeptá: Soubor se běžně nestahuje a mohl by vám poškodit počítač. Klepněte na tlačítko Spustit.
  • Zobrazí se další varování - Systém Windows ochránil váš počítač. Pod drobným textem klepněte na Další informace a následně na Přesto spustit.
Pak už jen odpovídejte na několi dotazů instalačního programu. Po dokončení instalace můžete programy JAPO rovnou spustit a začít s nimi pracovat.


Podrobný popis instalace

Protože se instalace v různých verzích Windows nepatrně liší (týká se to pouze "strašících hlášení" operačního systému, při spuštění instalačního programu z internetu), připravili jsme samostatné návody pro nejpoužívanější verze:

Aktuální Popis instalace ve Windows 7 Přečíst
Aktuální Popis instalace ve Windows 8
Přečíst
Aktuální Popis instalace ve Windows 10
Přečíst

Stahujete


Instalační balíček, který najednou nahraje do vašeho PC nejdůležitější programy JAPO a provede veškerá důležitá nastavení.

Instalace je určená pro 32 i 64 bitové Windows.


Nevíte si rady?


Pokud se při instalaci vyskytnou jakékoliv problémy, neváhejte a kontaktujte naši horkou linku na čísle 777 161716. Můžete také využít elektronické pošty a napsat nám dotaz na adresu info@japo.cz.

Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716