JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Potřebujete poradit? Napište, zavolejte ...


hot-line 777 161716


Naše adresyNaši prodejci
Kontaktní karta
         ing. Pochylý


Obchodní oddělení

777 161716

info@japo.cz

V případě zájmu můžete využít také kontakt pomocí internetových chatovacích programů ICQ, AOL nebo Skype. Kontaktní jména (nick name) pro jednotlivé služby jsou následující:


Text, hovory a zprávy přes internet

Logo ICQ

73550417Logo AIM

jpochylySkype

jaroslav.pochyly


Programy JAPO dodává a podporu provádí:


Deník, Mzdy, Sklad, Pokladna:

Ing. Jaroslav Pochylý
Březolupy 566
687 13 Březolupy

IČO: 10564608
DIČ: CZ6801031831
tel: 777 161716 


Nepřehlédněte


Standardní telefonická podpora je poskytována k aktuálním verzím programů (pro daný účetní rok) v pracovní dny od 9 do 15 hodin. Pokud však potřebujete hovořit s naším pracovníkem jindy (ve večerních hodinách nebo o víkendu), není to problém. Stačí zavolat v pracovní dobu na příslušné číslo a domluvit se na termínu telefonického kontaktu. Pokud to bude možné, naši pracovníci Vám vyjdou vstříc.


Nezapomeňte


Budete-li se se svými dotazy obracet na naše pracovníky, budete dotázáni na název a sériové číslo používaného programu. Bez této informace Vám nemohou poradit. Proto nejprve spusťte příslušný program a sériové číslo si opište.

Telefonní čísla hot-line jsou prioritně určena k rychlému poradenství v oblasti ovládání programu. Nemají tedy nahrazovat školení, nebo studium přiložené dokumentace. Na naše pracovníky se totiž může chtít ve stejnou dobu dovolat více uživatelů, není proto možné jednomu dotazu věnovat desítky minut.

Kromě dotazů na ovládání se můžete ptát i na problematiku účetnictví obecně (způsoby zaúčtování), problematiku hardware i cizího software (odvirování, výběr nového počítače, tiskárny apod.).

Naši pracovníci však mohou potřebovat určitý čas ke zjištění podrobností, proto můžete být požádáni o zavolání v pozdější dobu.


Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716