JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Účetnictví, které určitě zvládnete


hot-line 777 161716


Průvodce výběrem
Daňová evidence
Účetnictví
Konto A
Konto B
Konto C
MzdySklad a počítačová
        pokladna
Přiznání pro WndowsKomunikátor


Stáhnout demoManuál

Konto

Program byl uveden na trh v roce 1995, od té doby je neustále rozšiřován a zdokonalován. I když byl původně navržen pro malé a střední organizace, funguje dnes s úspěchem i v řadě větších akciových společností a to jak v nesíťové, tak v síťové verzi. V pravidelných čtvrtletních intervalech je rozšiřován a vylepšován nejen v souvislosti se změnami legislativy, ale především náměty z praxe. Uživatel je s ním schopen i bez většího zaškolení vytvořit všechny potřebné výstupní sestavy, včetně výkazů pro finanční úřady.


Při návrhu programu vycházeli autoři ze zásad Baťova systému řízení. Kromě jednoduchosti a srozumitelnosti celého systému patří k nejdůležitějším prvkům možnost členění firmy na menší celky (střediska a zakázky) a díky tomu schopnost  sledovat efektivnost jak firmy, tak i menších organizačních jednotek. Současně lze velmi podrobně dokumentovat spolupráci mezi firmou a jejími dodavateli a odběrateli.

Modulová struktura programu dává uživateli možnost zvolit si takový rozsah účetních knih a evidencí, který potřebuje. Kdykoliv je možné přikoupit další modul a reagovat tak na rostoucí potřeby, vyplývající z rozvoje firmy.

Podrobný popis jednotlivých variant programu Konto si můžete přečíst klepnutím na příslušný název programu v levém sloupci.


Kvalitní program, podrobná dokumentace, rozsáhlá podpora ze strany výrobce, pravidelné aktualizace za velmi výhodné ceny, široká škála doplňkových služeb - to jsou argumenty, kterými Vás chceme přesvědčit.
Jaké potřebujete PC?


Program Konto je nenáročný - stačí mu počítač s procesorem 486, 10 MB na pevném disku a 8 MB RAM. Diakritika na displej a klávesnici je součástí dodávky. Pro moderní typy tiskáren jsou k dispozici drivery, které dokáží využít zabudované fonty tiskárny.
Pokud je k počítači připojena tiskárna, která nepodporuje DOS, nebo je použito bezdrátové či USB rozhraní, je možný bezproblémový tisk prostřednictvím programu Komunikátor.


Síťová verze


Program je k dispozici také v síťové verzi, která je o 50% dražší než ceny uvedené v tabulce. Ty se týkají jednouživatelských verzí.


Chcete sestavy s logem?


Zaslouží si Vaše firma profesionální vzhled tiskových sestav? Potom používejte program Komunikátor, který od nás dostanete zdarma. Můžete si jej objednat i ve verzi s Vaším firemním logem. A to už budou Vaše sestavy nezaměnitelné.

Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716