JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
                dat Služby
Adresy


Předplaťte si upgrady na celý rok


hot-line 777 161716


Zkušební verze
Plné verze
Upgrade
Předplacené upgrady
Tiskoviny


Každý rok ve zpravodaji JAPO NEWS upozorňujeme na výhodnost předplaceného stahování změn z internetu a automatického zasílání změn. Za jednorázovou a zvýhodněnou cenu získáte možnost stahovat všechny změny, které na naše stránky umístíme až do konce února následujícího roku. Pokud zvolíte automatické zasílání změn, dostanete od nás disketu nebo CD s aktualizacemi programů 4 x ročně (v předem daných termínech), mimo to samozřejmě máte přístup i na naše intetnetové stránky, odkud si můžete stahovat další aktualizace.

Více než dobře míněné rady účinkuje zkušenost „legislativní smršti“. Řada uživatelů si výhodnost této nabídky uvědomila až v průběhu roku, kdy docházelo k překotným změnám v legislativě.
Sleva

K zásadním změnám daňových zákonů může dojít i letos prakticky kdykoliv. My jsme připraveni na takovéto výzvy zareagovat okamžitě, programy upravit a umístit na naše internetové stránky. Není ale v našich silách upozorňovat na všechny změny klasickou poštou.

Je proto důležité, abyste měli přístup k internetu, pravidelně kontrolovali co je v našich programech nového a aktualizované verze si co nejdříve stáhli a nainstalovali. Už jsme zažili řadu situací, kdy hrály roli dny
a hodiny a kdy nás zákazník žádal o zaslání expresní poštou, nebo si pro upgrade přijel, protože „zítra bylo pozdě“. S předplaceným stahováním změn se takovýmto situacím vyhnete. Upgrade si budete moci stáhnout a nainstalovat kdykoliv - klidně na Silvestra o půlnoci ...

Jak to celé funguje?

Aby bylo možné nainstalovat upgrady, stažené z internetu, je potřeba zadat do programu Asistent povolující kód. Tento kód Vám vygenerujeme na základě zaslané registrační karty (nebo objednávky upgrade).

Pokud máte zájem o automatické zasílání nebo předplacené stahování změn z internetu, v programu Asistent v Hlavním menu pod položkou Registrace a doplňkové služby (vytiskněte smlouvu, proforma fakturu a objednávku). Po zaplacení poplatku obdržíte kód, který Vám povolí instalaci všech změn až do konce února následujícího roku. Upgrady si budete moci stahovat kdykoliv a navíc ušetříte na poplatcích za poštovné a platbu faktur.

Pokud jste měli předplaceno stahování nebo automatické zasílání změn v loňském roce a budete chtít pokračovat i v roce letošním, stačí když zaplatíte poplatek za upgrady. Smlouva se automaticky prodlouží a Vy od nás dostanete nové kódy poštou nebo mailem. Nezapomeňte nám ale poslat kopii proforma faktury. Tu Vám i s příkazem k úhradě automaticky vytiskne aktuální verze programu Asistent.
vytiskněte a nám pošlete příslušnou objednávku. Najtete ji vUpgrady z internetu


Naše programy jsou pravidelně aktualizovány k datům 1. 3., 1. 6., 1. 9. a 1. 12. a tyto upgrady jsou placené. Všechny změny, které jsou provedeny mezi tím, jsou zdarma a můžete si je volně stahovat z našich stránek nebo objednat na disketě. Když si tedy např. koupíte upgrade v březnu, tak si můžete volně stahovat všechny další změny až do konce května.

Při pravidelné údržbě jsou ceny za čtvrtletní upgrade velmi výhodné. Průměrná cena se pohybuje kolem 100 Kč.Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716