JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Ochrana
        dat Služby
Adresy


Plná verze modulu pro EET firmy MOPRO


hot-line 777 161716


Zkušební verze
Plné verze
Přenos na nové PC
Komunikátor
Modul EET
UpgradeTiskoviny


Aby bylo možné provádět v programech JAPO elektronickou evidenci tržeb, je nutné mít nainstalovaný samostatný modul EET od firmy MOPRO. Můžete si jej stáhnout ze stránek výrobce (http://www.mopro.cz) nebo přímo z této stránky.

Modul je placený, cena za licenci pro jeden počítač a jedno DIČ je 2000 Kč bez DPH. Modul si objednáváte a platíte u nás, po instalaci je ještě nutné odeslat registrační formulář přímo z modulu. Firma MOPRO pak následně provede na dálku aktivaci modulu.

Bez zaplacení a aktivace pracuje modul v omezeném zkušebním režimu několik dní. 


Pro správnou funkci elektronické evidence tržeb je nutné mít nainstalovaný kromě tohoto modulu i program Komunikátor. Upozorňujeme na to jen pro úplnost, předpokládáme, že dnes již Komunikátor používá každý uživatel programů JAPO (k tisku grafických sestav, přípravě elektronických podání, exportu do PDF apod.).

Pokud jste Komunikátor dodnes nepoužívali, bližší informace k němu najdete na této stránce.


UPOZORNĚNÍ: Podle sdělení firmy Mopro, může být modul EET antivirovými programy identifikován jako škodlivý (případně zavirovaný). Provádí totiž na pozadí komunikaci se servery finanční správy, což tyto programy posuzují jako potenciálně nebezpečné. Proto je nutné před zahájením instalace antivirový program pozastavit. Po skončení instalace v antivirovém programu nastavte, aby složku s modulem (c:\eet2) nekontroloval. Jinak se může stát, že modul skončí ve virovém trezoru a jeho činnost bude trvale blokována.

Plná verze modulu EET:

Aktuální Modul EET od firmy MOPRO (0.51)
Stáhnout
            modul EET

Po klepnutí na tlačítko Stáhnout můžete rovnou nechat instalátor spustit. Vlastní instalace je celkem jednoduchá, přesto však doporučujeme, abyste si stáhli a přečetli níže umístěný návod a postupovali podle něj.

Po instalaci je nutné odeslat registrační formulář přímo z modulu. Na jeho základě pak firma MOPRO provede aktivaci.

Návod k instalaci a nastavení modulu EET:

Z následujícího odkazu si můžete stáhnout podrobný ilustrovaný návod k instalaci a nastavení modulu pro EET.

 Návod k instalaci a nastavení
Přečíst
Upozornění


Modul EET nestačí pouze nainstalovat, je potřeba přímo z něj odeslat registrační formulář. Na jeho základě pak výrobce modulu provede dálkovou aktivaci.

Bez provedení registrace funguje modul ve zkušebním režimu pouze několik dní.


Nevíte si rady?


Pokud se při instalaci vyskytnou jakékoliv problémy, neváhejte a kontaktujte naši horkou linku na čísle 777 161716. Můžete také využít elektronické pošty a napsat nám dotaz na adresu info@japo.cz.

Copyright Ing. Jaroslav Pochylý, telefon: 777 161716