JAPO
Novinky Instalační CD
Programy
Stáhněte si
Dotazy
Služby
Adresy


Jméno, sídlo a kontakty na pracovníky společnosti


hot-line 777 161716


Naše adresyNaši prodejci

Obchodní název
JAPO ZLÍN, spol. s .r. o.

Sídlo
Bílovice 389, 687 12 Bílovice

IČO
60701838

DIČ CZ60701838

Datum zápisu
27. dubna 1994

Spisová značka
C 14742 vedená u krajského soudu v Brně


Potřebujete poradit ? Napište, zavolejte ...

Kontaktní karta
         ing. Pochylý
Adresní karta
          KolínekObchodní oddělení

777 161716

info@japo.cz

V případě zájmu můžete využít také kontakt pomocí internetových chatovacích programů ICQ, AOL nebo Skype. Kontaktní jména (nick name) pro jednotlivé služby jsou následující:


Text, hovory a zprávy přes internet

Logo ICQ

73550417Logo AIM

jpochylySkype

jaroslav.pochyly


Chcete nás navštívit?


Naši kancelář najdete v obci Bílovice, přímo u silnice 497, spojující Uherské Hradiště a Zlín. Když pojedete směrem od Zlína, najdete jej na levé straně silnice, při cestě z Uherského Hradiště na straně pravé.

úseku silnice, u které dům stojí je povolena pouze rychlost 40 km/h, přímo před ním je přechod pro chodce a v těsné blízkosti jsou stavebniny. Všechno jsou to orientační body, které každý místní obyvatel dobře zná (pokud budete potřebovat poradit).

Poštovní adresa do kanceláře v Bílovicích je:
 • JAPO Zlín, spol. s r. o.
 • č. p. 389, 687 12 Bílovice
Když se nebudete chtít spoléhat na náhodné kolemjdoucí, ale dáte přednost technice, přesné souřadnice GPS jsou:
 • 49° 5' 52.15"N
 • 17° 32' 32.07"E
Mapa

Vzhledem k povaze naší práce jsme často na cestách k uživatelům programů, proto doporučujeme termín návštěvy předem dohodnout na některém z našich telefonních čísel.

 


Nepřehlédněte


Standardní telefonická podpora je poskytována k aktuálním verzím programů (pro daný účetní rok) v pracovní dny od 9 do 15 hodin. Pokud však potřebujete hovořit s naším pracovníkem jindy (ve večerních hodinách nebo o víkendu), není to problém. Stačí zavolat v pracovní dobu na příslušné číslo a domluvit se na termínu telefonického kontaktu. Pokud to bude možné, naši pracovníci Vám vyjdou vstříc.


Nezapomeňte


Budete-li se se svými dotazy obracet na naše pracovníky, budete dotázáni na název a sériové číslo používaného programu. Bez této informace Vám nemohou poradit. Proto nejprve spusťte příslušný program a sériové číslo si opište.

Telefonní čísla hot-line jsou prioritně určena k rychlému poradenství v oblasti ovládání programu. Nemají tedy nahrazovat školení, nebo studium přiložené dokumentace. Na naše pracovníky se totiž může chtít ve stejnou dobu dovolat více uživatelů, není proto možné jednomu dotazu věnovat desítky minut.

Kromě dotazů na ovládání se můžete ptát i na problematiku účetnictví obecně (způsoby zaúčtování), problematiku hardware i cizího software (odvirování, výběr nového počítače, tiskárny apod.).

Naši pracovníci však mohou potřebovat určitý čas ke zjištění podrobností, proto můžete být požádáni o zavolání v pozdější dobu.


Copyright JAPO Zlín, spol. s r. o., telefon: 777 161716